İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Hizmetlerimiz

SADAKAT ARAŞTIRMASI

SADAKAT ARAŞTIRMASI

Sadakat Araştırması
Uzun süren ilişkilerin insanlar arasında oluşturduğu uyum zamanla çeşitli nedenlerle bozulabilir. Birbirleri hakkında endişe ve şüphe duyan çiftler bu durumun araştırılması için İzmir Dedektiflik A.Ş.’ye başvurmaktadır. Başvuran çiftlerin partnerleri hakkında yapılan sadakat araştırması hizmeti firmamızın 25 yıllık derin tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile yürüttüğü akılcı ve derin bir hizmettir.
Neden Sadakat Araştırması İhtiyacı Ortaya Çıkmaktadır
Günümüz dünyası, insanların sosyokültürel eğilimlerinden ekonomik varlıklarına, bilgi birikimlerinden cinsel yaşantılarına kadar birçok alanda insanları kalıplara sokmaktadır. İnsanlar artık eş veya sevgili ararken gönlünün sesini dinlemek yerine karşısındaki insanın mal varlığına, dış görünüşüne ve çevresindeki itibarına bakarak daha kolay yoldan zengin olma ve lüks yaşamanın yollarını aramaktadırlar. Manevi yanlarını tamamen törpüleyen bu insanlar, günlük yaşantılarını çevreye göre şekillendirir; modanın ve trendlerin çizgisinde yaşar ve sahip oldukları her varlığın kölesi haline gelirler. İnsanların olayları ve duyguları bu denli materyalleştirmesi insanlar arasında derin ve büyük sadakatsizliği de beraberinde getirmiştir.
Özellikle teknolojinin gelişmesi ve artık en mahrem alanlarımıza kadar girmiş olması insanların kendilerine sığınacak başka bir dünya yaratmalarına neden olmuştur. Bu sanal dünya insanların oldukları değil olmak istedikleri şekilde rahatça davrandıkları mecralar olduğu için burada insanlar birbirleri ile sınırlar olmadan iletişim kurabilmektedir. Bu özgürlük ve rahatlık insanların içlerindeki bağlılık duygusunu en aza indirgemiş ve sadakatsizliği körüklemiştir.
İnsanların sosyal hayatlarını tamamen internet ortamına taşımış olmaları, kendilerini bir şekilde ispatlamak ve çeşitli beğenilerle, takipçi sayıları ile ön plana çıkarak popülerliğinin artacağına inanarak önemli bir kişi olacağını düşünmesi bastırdığı duyguların ortaya çıkmasına neden olur. Kişisel kontrolünü bir süre sonra yitiren birey, partnerini aldatma noktasına kadar varabilmektedir. Çeşitli nedenlerle internetin büyülü dünyasına kendisini kaptıran birey partnerine karşı sadakatsizleşirken hiç görmediği ancak tüm vaktini ayırdığı sosyal ağlardaki insanlara karşı gizli bir sempatizanlık besler. Aldatılma durumlarının çok sık yaşandığı bu gibi olaylarda İzmir Dedektiflik A.Ş. gerekli kanıt ve belgeleri biriktirerek kişilerin mahkeme süreçleri boyunca yanlarında olduğu gibi kişisel destek hizmeti de sağlar.
Hizmet Süreci Nasıldır
İzmir Dedektiflik A.Ş. kendisinden yardım isteyen müşterileri için sadakatsizliği tespit sürecinde öncelikle araştırılacak olan kişinin, gündelik yaşantısı ile ilgili detaylı bir bilgi raporu hazırlar. Gününü nasıl geçirdiği, nerelere takıldığı, kaçta evden ayrılıp kaçta eve geldiği gibi bilgileri detaylı şekilde raporlar ve paylaşır. Mağdur olan müşterimiz gerekli bilgileri bizimle paylaştıktan sonra yedi ile on gün arasında sürdürdüğümüz takip süreci sonucu aldatılma şüphesine dair yüzde 80 başarı oranı ile istenilen kanıtları ve delilleri müşterimize sunuyoruz. Hazırladığımız delil ve kanıtlar renkli video kayıtları, renkli fotoğraflar, belge ve bilgi dokümanları, hukuka uygun, tamamen yasal çerçevede ve sizi hukuksal olarak haklı duruma çıkaracak şekilde hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde olumsuzluğa yer vermeden sizi mağdur etmeyecek şekilde çözümlemelerimizi hazırlamaktayız.
Dedektiflik mesleği icra etmesi çok yönlü bir meslektir. Hukukun ve yasaların her aşamasına dikkat edilmeli, her aşama özenle belirlenmeli ve faaliyetler buna göre hazırlanmalıdır. insanların özel yaşam alanlarına girerek veya başkaları tarafından görülmesi imkansız olayların saptanarak ispatlanması veya delillendirilmesi  hukuka aykırı bir eylemdir. Bu eylemin cezası 5237 sayılı Türk Ceza Kanunun 134. Maddesi olan özel hayatın gizliliğinin ihlali başlıklı suçta açıkça tanımlanmıştır. Firmamız daha önceki tecrübelerinden yola çıkarak profesyonel ve akılcı çözümlerle hukuka ve yasalara uygun şekilde takibi gerçekleştirmektedir. Kişilerin takibi yapılırken kendilerinin ve sevgililerinin her türlü fotoğraf ve videosu kamuya açık alanlarda ve kalabalık ortamlarda çekilmektedir. Çekilen görüntüler ve hazırlanan deliller, kişilerin sosyal hayatlarında bulundukları kafe, restoran, AVM gibi kamuya açık alanlarda hazırlanmaktadır. Kamuya açık alanlarda hazırlanan deliler mahkemece delil olarak kabul edilmektedir. Hakimlerin delilleri geçerli sayması, mağdur olan tarafın lehine karar vermesi yönünde oldukça önemlidir.
Hizmet Bedeli Nasıldır
İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak standart ücret tarifeleri uygulamamaktayız. Birbirinden farklı olan aldatma ve sadakatsizlik takibi olayları farklı planlamalar, farklı süreler  ve oluşturulan ekipteki kişilerin sayılarında farklılıklar gösterebilmektedir. Bu yüzden mağduriyetinizi oluşturan durum ve şartlara göre ücretlendirmemiz değişiklik gösterebilmektedir. Firmamızdan profesyonel destek almak ve kesin çözüme ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet veren ücretsiz danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefonumuzu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Firmamız ile iletişime geçtikten ve takip süreci başladıktan sonra partneriniz ile normal yaşantınıza devam etmelisiniz.  Onu takip edildiği konusunda şüphelendirecek hareketlerden uzak durmalı, takip süreci boyunca gelen bilgi ve görüntülerden etkilenip onunla kavga etmemeli ve en önemlisi partnerinizin sevgilisi ile herhangi bir şekilde iletişimine denk gelirseniz buluşma yeri, saati gibi bilgileri derhal bizimle paylaşmalısınız. Bu gibi kriterlere uyar ve dikkat ederseniz takip süreci kısalır ve kısa zamanda doğru sonuca ulaşmış oluruz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.