İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Hizmetlerimiz

PATENT HIRSIZLIĞI ARAŞTIRMA

PATENT HIRSIZLIĞI ARAŞTIRMA

Taklit Ürün Nedir?

Firmalar uzun yıllar boyunca verdikleri emeğin karşılığında ürettikleri markaları doğal olarak tescil ettirmektedirler. Eğer ki bu ürünler piyasa tarafından fazla ilgi görürse bu durumdan faydalanmak isteyen bazı fırsatçı insanlar da bu ürünlerin popülerliğinden yararlanarak bu ürünleri taklit etme yoluna giderler.

Özellikle taklit olarak yanlış hazırlanan insan sağlığını etkileyecek ürünler, firmaların markalarının imajının zedelenmesine ve maddi zarara yol açacaktır. Orijinal ürünler firmalar tarafından piyasa sürülmeden önce birtakım testlerden geçerek, gerekli onayları almaları gerekmektedir. Firmaların tüm bu emekleri dahilinde üretilen ürünler fırsatçı kimseler tarafından kalitesiz, sağlıksız malzemeler kullanılarak taklit edilmekte bu durumda hem ürünü alan kişinin sağlığı ve maddiyatı açısından hem firma markalarının itibarları ve maddiyatı açısından büyük ölçüde zarar vermektedir. Bu durumda markanızın ortaya çıkardığı ürününüzün taklit edildiğine dair bir duyum alırsanız bu taklit ürünün araştırılması için firmamıza taklit ürün araştırması hizmeti talebinde bulunmanız önemle tavsiye etmekteyiz. Piyasaya sürmüş olduğunuz tescilli ürününüz ile bir başka ürün arasında en ufak taklit ve benzerlik duyumu almanız durumda bu hizmetten faydalanmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda soru ve sorunlarınıza çözüm olmak için büyük bir özveri ve sistematik olarak profesyonellik ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Taklit Ürün Nasıl Ortaya Çıktı?

Üretim insanoğlunun dünyaya gelişinden beri devam etmekte olan bir eylemdir. İnsanlar hayatta kalabilmek daha iyi koşullarda yaşam sürebilmek için üretmeye mecburdur. İlk olarak avcı toplayıcılık yapan atalarımız avcılık için aletler üretmeye başladı. Sonrasında tarım devrimiyle tarımsal ürünler üretilip depolanmaya başlandı. Daha sonra üretim çok hızlı bir şekilde büyümeye devam etti ve piyasalar oluştu. Piyasalar da üretimin beraberin markalaşma zorunluluğu getirdi. Artık ürünler belirli bir şirkete bağlı olarak belirli bir marka altında üretilmeye başladı. Her ürünün kendi özgü renkleri, ölçüleri, ambalajları, tasarımlara oluşmaya başladı. Her markanın kendi has bu kriterleri başka markalarca kullanılmamak için tescillenmek zorunda kaldı. Çünkü bu durum firmaların marka değerlerinin başka firmalarca zedelenmesini engellemek adına gereklidir. Hal böyle olunca piyasaya da isim yapmış, başarı yakalamış ürünlerin taklitleri oluşturulmaya başlanıldı. Bugün pek çok büyük firma, marka değerlerinin zarar görmemesi adına piyasa içinde ki bu taklitçilerle mücadele vermektedir.

Taklit Ürün/Patent Hırsızlığı Araştırma Hizmetimiz Hakkında

25 yıllık tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak taklit ürün araştırması için firmamıza başvurduğunuz andan itibaren uzman kadromuzla sizlere başarılı sonuçlar sunmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Doğru bir hukuk mücadelesi vermek istiyorsanız, bu konuda güvenilir, kaliteli bir adres olan firmamıza başvurabilirsiniz. Taklit ürün araştırma hizmeti ve diğer alanlarda ki hizmetlerimiz ile pek çok insana veya firmaya başarılı hizmetler sunmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Firmamıza Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Öncelikli firma değerlerimiz arasında hizmet verdiğimiz müşteri memnuniyeti ilk sıralardadır. İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak uzman personellerimiz tarafından sizlere birinci elden, güvenilir ve detaylı bir bilgi sağlamak için 444 7 365 numaralı ücretsiz danışma hattımızdan 7 gün 24 saat bilgi erişimi hizmeti sunmaktayız. Firmamıza bu numaradan istediğiniz gün istediğiniz saat ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Bu tip araştırma hizmeti verilen alanlarda her projenin kendine has özellikleri olduğundan her proje için yapılacak araştırma stratejisi de farklı olacaktır. Bu yüzden bu araştırma için verilebilecek fiyat tutarı, projeye göre değişim gösterecektir. Fiyat konusunda daha net konuşabilmek için öncellikle sizinle birebir olarak ön görüşme gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.