İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Müşterilerimizin Firmamız Hakkında Yorumları


Müşterilerimizin Hakkımızda Yazdıkları
BERKE tarafından yazıldı.

SELAMLAR BEN BERKE ISPARTADAN YAZIYORUM. BEN 28 YAŞINDAYIM BİR GÜN BANA BİR BAYAN TARAFINDAN TELEFON GELDİ ANNEMİN BENİ YANLARINDA YAŞADIĞIM İNSANLARIN BENİM İÖ ANNE VE BABAM OLMADIKLARINI ÖZ BABAMIN ÖZ ANNEMDEN BOŞANARAK BAŞKA BİR BAYANLA EVLENDİĞİNİ ÖZ ANNEMİN İSE BABAMDAN AYRILDIKTAN SONRA HASTALANDIĞINI HASTALIĞI NEDENİ İLE BANA BAKAMADIĞINI VE BENİ ŞU ANDA YANLARINDA BULUNDUĞUM AİLENİN YANINA EVLATLIK VERDİĞİNİ SÖYLEDİ ÖZ ANNEM VE BABAMIN NEREDE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİNİ BANA SÖYLEDİ VE TELEFONU KAPATTI. BEN BU DURUMU YANLARINDA YAŞADIĞIM KENDİLERİNİ ANNEM VE BABAM BİLDİĞİM İNSANLARA SORDUM. KENDİLERİ BANA ANLATILANLARIN DOĞRU OLDUĞUNU SÖYLDİLER. BEN ÖZ ANNEM VE ÖZ BABAMIN İSİMLERİNİ SOYADLARINI SORDUM BABAMIN İSMİNİ BİLMEDİKLERİNİ ANNEMİN ADININ FATMA OLDUĞUNU VE SOYADINI BİLMEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER.

BEN ÖZ ANNE VE ÖZ BABAMI ARAŞTIRDIM HİÇBİR BİLGİYE ULAŞAMADIM. BUNUN ÜZERİNE DEDEKTİF TUTMAYA KARAR VERDİM. YAPTIĞIM ARAŞTIRMALAR NETİCESİNDE İZMİR DEDEKTİFLİK A.Ş. NİN BU İŞTE EN İYİ OLDUKLARINI ÖĞRENDİM. İZMİR DEDEKTİFLİK ŞİRKETİNİN SAHİBİ ÖZEL DEDEKTİF BİLAL KARTAL İLE GÖRÜŞTÜM. KENDİSİ SADECE ADI BELLİ OLAN ÖZ ANNEMİ ADI VE SOYADI BELLİ OLMAYAN ÖZ BABAMI 8 GÜN İÇERİSİNDE BULDU. YAŞADIĞI ADRESLERİ ÖĞRENDİ. ÖZ BABAM ALMAN BİR KADINLA EVLENEREK ALMANYADA YAŞAMAYA BAŞLAMIŞ. ÖZ ANNEM İSE KAYSERİDE YALNIZ YAŞIYORMUŞ KENDİSİNİ GİDİP BULDUM BENİ GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRDI BOYNUMA SARILIP SAATLERCE AĞLADI. BEN ANNEMİN EVİNİ ISPARTAYA TAŞIDIM. ŞİMDİ İKİ ANNEM VAR. BABAMLA FACEBOOK ÜZERİNDEN GÖRÜŞTÜM YAKINDA KENDİSİNİ GÖRMEYE ALMANYAYA GİDECEĞİM. BANA BU MUTLULUĞU YAŞATAN İŞLERİNİ ÇOK İYİ YAPAN BAŞTA ÖZEL DEDEKTİF BİLAL KARTAL BEYE VE İZMİR DEDEKTİFLİK AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BİLAL BEYLE VE ÇALIŞANLARIYLA DA HALA GÖRÜŞÜYORUM. KENDİLERİ ÇOK İYİ İNSANLAR. BURADAN KENDİLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM.


Deniz Yıldırım tarafından yazıldı.

Merhabalar. Ben İstanbul dan deniz. Ben eşimle ilgili sadakat araştırması yaptıracaktım internetten bir telefon buldum aradım ve anladım ki özel dedektiflerinde dolandırıcıları varmış. İş yaptırmak için birisini aradım genç bir ses özel dedektiflik işini 30 yıldır yaptığını söyledi. knuşmalarından kısa sürede amatör bir dolandırıcı olduğunu anladım. Sonra yapmış olduğum araştırmalar neticesinde İzmir Dedektiflik şirketine ulaştım. Sağolsun Bilal bey işimle yakından ilgilendi ve çok güzel sonuçlar alındıözel dedektiflik hizmeti almak isteyen arkadaşlar boşuna hiç düşünmeyin ve özel dedektif araştırması yaparak zaman kaybetmeyin. Ben çok araştırdım bana göre bu işi en iyi yapan şirket İzmir Dedektiflik şirketi. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum ve kendilerini kutluyorum.


İstanbul dan Meltem tarafından yazıldı.

Ben İzmir dedektiflik ten hizmet satın aldım. Gerek Bilal beyin yüksek mesleki tecrübesi gerek konulara profesyonel yaklaşımı gerekse beyefendiliği tek kelimeyle mükemmel. Bu şirketten hizmet almak isteyenler gönül rahatlığıyla bu şirketi tercih edebilir.


Murat Demir tarafından yazıldı.

Selamlar ben bursadan murat aktaş. Yaklaşık 4 yıllık evliliğimizden bir erkek çocuğumuz dünyaya geldi. Çocuğumuz 3 yaşına geldiğinde eşimin hareketlerinde ciddi değişiklikler olduğunu tespit ettim. Ben eşimin psikolojik sorunlar yaşadığını düşünmekteydim. Ancak bir gün eşim uyurken ben eşime kullanması için vermiş olduğum kredi kartını ararken eşimin gardolapta asılı olan bir montunun cebinde bir otelin kartvizitini buldum. Bunun üzerine eşimin beni aldattığı yönünde derin şüpheye düştüm. Bu şüphe beynimi kemirerek yiyip bitirdi. Çok büyük acılar çektim. Acılarımın bir an önce son bulması için eşimin araştırılması gerektiğine karar verdim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine izmir dedektifliğe giderek eşimin araştırılması yönünde talepte bulundum. Yapılan araştırmalar neticesinde eşimin erkek bir şahısla izmir merkezde bulunan bir otelde düzenli olarak buluştuğu tespit edildi. Ben bunun üzerine eşime karşı boşanma davası açtım. Boşanma davamız halen devam etmekte. Ben 3 yaşındaki oğlumun velayetini almak istiyorum. Eşimle boşanma davamız halen devam etmekte. Benim en zor günümde bana yardımcı olan izmir dedektiflik hizmetlerine sonsuz teşekkürlerimi iletirim.


Seher tarafından yazıldı.

Arkadaşlar uzun uzun anlatmaya gerek yok İzmir dedektiflik şirketi gerçekten işinin hakkını veren mükemmel bir firma.


Canan Can tarafından yazıldı.

Selamlar ben izmir ’den canan ben özel sektörde yönetici olarak çalışmaktayım. Benim bir doktorla 3 yıllık bir birlikteliğim vardı. Birlikteliğim evliliğe doğru giderken birddn partnerimde gözle görülür değişiklikler sezimledim. Bunun üzerine kendisinden şüphekenrek arkadaışımın tavsiyesi üzerine kendisini araştırtmaya karar verdim. Yapmış olduğum araştırmalar neticesinde Türkiyede özel dedektiflik sektörünün en iyisi olduğu söylenilen izmir dedektiflik hizmetlerinmden partnerimin araştırmasını içeren bir araştırma hizmeti satın aldım. Ypaılan arşatırmalar neticesinde benim partnerimin benim haricimde 2 ayrı sevgilisi daha olduğu izmir dedektiflik bürosu çalışanlarınca tespit edildi. Partnerimin sevgililerinden birisinin benden önceki eski sevgilisi olduğunu öğrendiğimde benim dünyam yıkıldı. Çünkü partnerim bana her gün gün aşırı sürekli olarak eski ayrıldığı sevgilisini kötülemekteydi. Ancak yapılan araştırmalarda partnerimin eski sevgilisi ile benimle birlikteykende sürekli görüştüğünü öğrendim. Bu nedenle kendisinin ne kadar çok karaktersiz bir insan olduğunu da öğrenmiş oldum. Ben bunun üzerine partnerimle aramdaki ilişkiye son verdim. Gerçekleri bana göstererek benim gözümü açan izmir dedektiflik hizmetleri sahibi ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletirim.


Hasan tarafından yazıldı.

İzmir dedektiflik hizmetleri mükemmel mükemmel mükemmel. Başarılı Başarılı Başarılı. Gerçekten çok başarılı. Kendilerini buradan kutluyorum.


Murat Güneş tarafından yazıldı.

Selam ben yaklaşık 20 yıllık evliyim. Evliliğimiz süresince eşimle aramızdaki yaşanan ilişkilerde inişler ve çıkışlar oldu ancak son dönemlerde eşimin hareketlerinden şüphelenmeme neden olacak bazı olaylar yaşandı. Ben bunun üzerine eşimden şüphelenerek eşimi araştırmaya karar veridm. Eşimi iş çıkışında takip ederek eşimin neler yaptığını öğrenmek istedim. Ancak daha araştırmamın birinci gününde eşime yakalanarak eşime karşı rezil ve rüsva oldum. Ancak içimde bitmek bilmeyen şüphe benim beynimi kemirmeye devam etti. Bunun üzerine izmir dedektiflik hizmetleri şirketine müracaat ederek eşimin araştırmasını talep ederek kendilerinden hizmet satın aldım. İzmir dedektiflik hizmetleri şirketinin sahibi özel dedektif bilal kartal kısa bir süre içinde eşimin patronuyla ilişkisi olduğunu ispatlar görüntüleri tarafıma teslim etti. Ben kendilerinin bana teslim ettiği görüntüleri eşime gösterdiğimde eşim büyük bir pişmanlık içerisinde boynuma sarılarak benden defalarca kez özür diledi. Ancak ben eşimin bana geçmişte çektirmiş olduğu acılardan dolayı eşimi affetmeyerek eşimden boşandım. Şimdi yeni bir evlilik yaptım. Eşim 7 aylık hamile. İzmir dedektiflik hizmetleri sahibi özel dedektif bilal kartala eski eşimin patronuyla olan ilişkisini açığa çıkararak bana o insanın gerçek yüzünü gösterdiği için kendisine sonsuz teşekkürü borç bilirim.


Açelya tarafından yazıldı.

Merhabalar ben açelya. Kısa bir süre önce izmir dedektiflik hizmetlerinden özel bir sorunum ile ilgili hizmet satın aldım. İşini laiki ile yapan izmir dedektiflik hizmetleri çalışanlarını tebrik ediyorum.


Tülay tarafından yazıldı.

Merhabalar ben izmirden Tülay. Ben 21 yaşındayım. Ben şehirlerarası yolculuk yaptığım bir dönemde aynı uçakta seyahat ettiğimiz yanımda oturan bir beyle tanıştım. Kısa sürede arkadaşlığımız aşka dönüştü ve kendisi ile evlenme kararı aldık. Evlilik tarihimiz belirlendi. İlerleyen günlerde evleneceğim kişi sürekli belirlemiş olduğumuz evlilik tarihini ileriki tarihlere atmaya çalışması bende şüphe uyandırdı. Ben bir gün arkadaşımı ziyarete giderken izmir dedektiflik araştırma şirketinin tabelasını gördüm. Bunun üzerine tabelanın bulunduğu ofise girdiğimde gerçekten Türkiyede özel dedektiflik hizmeti veren bir iş yeri ile karşılaştım. İşyerinin sahibi bilal kartal bey bana nasıl bir hizmet almak istediğimi sordu. Ben kendisine evleneceğim şahıs ile ilgili yaşadığım olumsuzlukları anlattım. Kendisi konunun araştırılması gerektiğini bana söyledi. Ben bunun üzerine şahsın bilgilerini bilal beye verdim. Bilal bey gerekli araştırmaları yaptıktan sonra beni arayarak ofisine davet etti. Bilal beyin bana anlattıklarını duyduğumda ben kulaklarıma inanamadım çünkü benim evlenme hazırlığı yaptığım kişinin evli ve 2 çocuk babası olduğunu öğrendiğimde bir yandan dünyam başıma yıkıldı bir yandan da hayatımın kurtulmasına çok sevindim. İzmir dedektiflik şirketi sahibi özel dedektif bilal kartala çok teşekkür ederim. İyiki varsınız bilal bey.


Müjgan tarafından yazıldı.

Selamlar ben izmir dedektiflik hizmetlerinden geçen ay hizmet satın aldım. Kendilerinin vermiş olduğu araştırma hizmeti önce bana çok pahalı geldi. Ancak yapılan araştırmanın son günü araştırmayı yapan ekibin içinde bende yer aldım. Oysa ki kendilerinin yaşadıkları zorlukları gördüğümde kendilerinin araştırma hizmeti olarak almış oldukları paranın ne kadar az olduğunu kendi gözlerimle gördüm.İzmir dedektiflik hizmetlerine ödemiş olduğum para son kuruşuna kadar kendilerine helal olsun!


SELVİNAZ tarafından yazıldı.

SELAMLAR BEN BODRUMDAN SELVİNAZ. BEN 2 YILLIK EVLİ BİR BAYANIM. EŞİMİN SON DÖNEMLERDE BANA KARŞI DAVRANIŞLARINDA DEĞİŞİKLİKLER SEZİNLENDİM. VE BİR GÜN EŞİMİN İŞ YERİNE GİTTİĞİMDE EŞİMİN İŞ YERİNDEKİ SEKRETERİN BANA KARŞI ÇOK SOĞUK DAVRANDIĞINI HİSSETTİM. BU DURUMU EŞİME BİLDİRDİĞİMDE EŞİM BANA ÇOK SERT ÇIKIŞTI. BEN BUNUN ÜZERİNE EŞİMLE SERKETERİ ARASINDA BİR İLİŞKİ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜM. BUNUN ÜZERİNE YAPMIŞ OLDUĞUM ARAŞTIRMALAR NETİCESİNDE İZMİR DEDEKTİFLİK HİZMETLERİNE ULAŞTIM. İZMİR DEDEKTİFLİK HİZMETLERİNDEN EŞİMİN ARAŞTIRILMSINI TALEP ETTİM. EŞİM ARAŞTIRILDI. KISA BİR SÜRE SONRA EŞİMİN BİR EĞLENCE MEKANINDA SERKTERİ İLE UYGUNSUZ VAZİYETTE ÇEKİLEN BİR ÇOK FOTOĞRAFI İZMİR DEDEKTİFLİK YETKİLİLERİNCE TARAFIMA TESLİM EDİLDİ. BEN BU FOTOĞRAFLARI EŞİME GÖSTEREREK BU REZİLLİĞİN NE OLDUĞUNU SORDUĞUMDA EŞİM BANA ÇOK PİŞMAN OLDUĞUNU BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLEYEREK BENDEN ÖZÜR DİLEDİ. BEN BUNUN ÜZERİNE EŞİMİ AFFETTİM. ŞU ANDA EŞİMLE ÇOK MUTLU BİR HAYATIMIZ VAR. BEN YUVAMIN KURTULMASINA VESİLE OLAN İZMİR DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ ŞİRKETİNE ÇOK TEEŞEKKÜR EDERİM.


Gülderen tarafından yazıldı.

Bilal bey merhabalar sizin ve şirketinizle ilgili düşüncelerimi yüzyüze iken aktardım ancak içimdeki duygu ve düşüncelerimi bir kez de burada dile getirmek istedim. Benim bu yazdıklarımı okuyan tüm arkadaşlar ben izmir dedektiflik hizmetleri sahibi bilal beyden özel bir sorunum ile ilgili araştırma hizmeti satın aldım. Kendilerinin kısa sürede yapmış olduğu başarılı çalışmalar benim çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde etmemi sağladı. Bilal bey ve ekibi gerçekten özel dedektiflik mesleğinde çok başarılar kendileri her türlü övgüyü ve takdiri hak ediyorlar.


Cemal A. tarafından yazıldı.

Merhabalar ben istanbuldan cemal. İstanbulda rent a car işletmesi sahibiyim. Kısa bir süre önce kiralamış olduğum bir otomobil kiralayanlar tarafından geri getirilmedi. Bunun üzerine durumu emniyet yetkililerine bildirdim. Aradan 5 6 ay geçmiş olmasına rağmen emniyetten herhangi bir olumlu sonuç alamadım. Bunun üzerine yapmışş olduğum araştırmalar neticesinde izmir dedektiflik hizmetlerine ulaştım. İzmir dedektiflik hizmetleri yetkilileri benden çalınan arabam ile ilgili bilgileri aldılar. 10 Günlük bir çalışma sonucunda aracımın adana ceyhanda bir marketçi tarafından kullanıldığını tespit ettiler. Ben bunun üzerine aracımın çalındığına dair belgelerimi yanıma alarak adana iline gittim. Bilal beyin bana aracımın bulunduğu adresi buldum. Bu adrese gittiğimde aracımı gerçekten bilal beyin bana söylediği gibi bir market sahibinin kullandığını gördüm. Durumu hemen en yakın emniyet yetkililerine bildirdim Yetkililer aracımı belirtmiş olduğum adresten alarak bana teslim ettiler. Aracımı kullanan market sahibi aracı otopazarında satın aldığını ancak aracı kendisine satan kişilerin satışını kısa bir süre sonra yapacağını söyleyerek ortadan kaybolduklarını beyan etmiş Aracımın çalıntı olduğunu bilmeden satın alan market sahibinin durumuna da çok üzüldüm. Ancak bilal beyin aracımı skısa bir sürede bulmasınada çok sevdim. Bilal bey gerçekten mükemmel bir özel dedektif. Kendisine buradan sonsuz teşekkür ve şükranlarımı iletirim.


Av. Mehmet Ali Şahin tarafından yazıldı.

Selamlar ben yaklaşık 15 yıldır İzmir ilinde avukatlık yapmaktayım. Zaman zaman müvekkillerimin dava dosyaları ile ilgili aşılması zor sorunlarla karşılaştığımda müvekkillerim İzmir dedektiflik hizmetlerine yönlendiriyorum. Bu firmanın yapmış olduğu araştırmalar gerçekten çok iyi. Kendilerinin yapmış olduğu araştırmaların tamamı başarı odaklı. İzmir dedektiflik hizmetleri işinde başarılı bir firma. Ben çevremden bazı meslektaşlarımdan da edindiğim bilgiye göre İzmir dedektiflik hizmetlerinin Türkiye çapında başarılı çalışmalara imza attığını öğrendim. Ne mutlu ülkemizdeki böyle başarılı firmalar insanların hak ve hukukunu koruma alanında hizmetler veriyor.


Mahmut Sert tarafından yazıldı.

Benim işyerimde çalışan birkaç arkadaşın son dönemlerde hal ve hareketlerinden şüphelendim. Bunun üzerine kendilerinin niçin olumsuz davrandıklarını araştırmaya başladım. İşyerimin deposunda yapmış olduğum sayımlar neticesinde depomdaki malların büyük bir kısmının eksik olduğunu tespit ettim. Bunun üzerine konuyu bir arkadaşımla paylaştım. Arkadaşım izmirde özel dedektiflik şirketi kurulduğunu bu şirketin her türlü araştırma hizmetini verdiğini bana söyledi. Arkadaşımdan izmirde kurulan dedektiflik ofisine gittik. Bizi karşılayan bilal beyin kendisi oldu. Bilal beye çalışanlarımla yaşadığım sorunu ve depomda eksik olan mallar ile ilgili gerekli bilgileri verdiğimde bilal bey bana gerekli araştırmaları yaparak sorunu çözümleyebileceklerini söyledi. Ben kendilerine çalışanlarım ve işyerimle ilgili gerekli bilgileri verdim. Bunun üzerine bilal bey gerekli araştırmaları yaptı. Beni bir süre sonra ofisine çağırarak bana işyerimde çalışan 4 şahsın depoda bulunan malları gizlice işyeri dışına çıkartarak maliyetinin çok altına sattıklarını tespit ettiklerini söyledi. Ben bunun üzerine durumu hemen bağlı bulunduğum polis merkezine bildirdim. Çalışanlarım hakkında yasal işlem başlatıldı. Ben bilal beyin veremiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine çok müteşekkirim. Kendisinin vermiş olduğu hizmetler gerçekten takdire şaayen hizmetler.


MELİKE tarafından yazıldı.

SELAM BEN KUŞADASINDAN MELİKE. BEN 5 YILLIK EVLİYDİM VE EVLİLİĞİMDEN 3 YAŞINDA BİR KIZIN DÜNYAYA GELMİŞTİ. BENİM EŞİM ULUSLARARASI İTHALAT İHRACAT ŞİRKETİ SAHİBİYDİ KENDİSİ SIK SIK YURT DIŞINA GİDİYORDU ANCAK EVLİLİĞİMİZİN SON DÖNEMLERİNDE EŞİM BENİMLE VE KIZIMLA HİÇ İLGİLENMEMEYE BAŞLADI BENDE BUNUN ÜZERİNE EŞİMİN BENİ ALDATABİLECEĞİNİ DÜŞÜNEREK BİR ŞÜPHEYE DÜŞTÜM BİR GÜN GAZETE OKURKEN GAZETENİNİN KÜÇÜK İLANLAR BÖLÜMÜNDE ÖZEL DEDEKTİFLİK VE ARAŞTIRMA HİZMETİ VERİLİR ŞEKLİNDE BİR İLAN OKUDUĞUMUDA EŞİMİ ARAŞTIRTMAYA KARAR VERDİM. İLANDA BULUNAN TELEFONU ARAYARAK ÖZEL DEDEKTİFLİK ŞİRKETİNDEN RANDEVU ALARAK ÖZEL DEDEKTİFLİK ŞİRKETİNE MÜRACAT ETTİM ŞİRKETE GİTİTĞİMDE GÖREVLİLER BENİ ÖZEL DEDEKTİF BİLAL KARTAL İLE GÖRÜŞTÜRDÜLER BEN KENDİSİYLE YAPMIŞ OLLDUĞUM GÖRÜŞMEDE EŞİMİN SON DÖNEMLERDE YAPMIŞ OLDUĞU DENGESİZ DAVRANIŞLARINDAN BANA VE KIZIMIZA KARŞI İLGİSİZ VE SOĞUK DAVRANIŞLARINDAN BAHSETTİM BİLAL BEY BANA EŞİMİN ARAŞTIRILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ BEN KENDİSİNE EŞİMİN İŞYERİ ARAÇ VE BENZERİ BİLGİLERİNİ VERDİM BİLAL BEY BANA MÜMKÜNSE 3 4 GÜNLÜĞÜNE EVDEN AYRILARAK ANNE BABA VEYA BİR ARKADAŞINIZA GİDİN EŞİNİZ SERBEST KALSIN EĞER EŞİNİZİN SİZE KARŞI HERHANGİ BİR İHANETİ SÖZ KONUSUYSA SİZİN YOKLUĞUNUZDA BU İHANETİN ÇOK DAHA KISA SÜREDE TESPİT EDİLECEĞİNİ BANA SÖYLEDİ BEN BUNUN ÜZERİNE KIZIMI ALARAK BİR KAÇ GÜNLÜĞÜNE ANNEME GİTTİM BĞİLAL BEY ARAŞTIRMAYA BAŞLADI ARAŞTIRMANIN İKİNCİ GÜNÜNDE EŞİMİN BİR KADINA EV TUTTUĞUNU VE BU KADINLA TUTMUŞ OLDUKLARI EVDE KARI KOCA HAYATI YAŞADIKLARINI TESPİT ETTİ BEN BUNUN ÜZERİNE EŞİME BOŞANMA DAVASI AÇARAK EŞİMDEN BOŞANDIM ŞU ANDA KIZIMLA BİR LİKTE ÇOK GÜZEL BİR HAYATIMIZ VAR İKİMİZDE ÇOK MUTLUYUZ EŞİMDE BENDEN BOŞANDIKTAN SONRA SEVGİLİSİYLE EVLENDİ ANCAK EŞİM KISA BİR SÜRE SONRA SEVGİLİSİNDEN BOŞANARAK TEKLRAR BENİMLE EVLENMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ BEN EŞİMİN BU TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİM EŞİMİN GERÇEK YÜZÜNÜ BANA GÖSTEREN İZMİR DEDEKTİFLİK ŞİRKETİNİN SAHİBİ VE EŞİMİN ARAŞTIRILMASINDA EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM.


Zeynep G. tarafından yazıldı.

İzmir dedektiflik hizmeylerinden hizmet aldım çok memnun kaldım. Billassa şirket sahibi Bilal bey çok mukemmel bir insan benim en zor dönemimde bana hem hizmet vererek hemde yüksek hukuk bilgisi ile beni doğru yönlendirerek eşimin beni aldatmasını ispatlayıcı deliler buldu. Ben bu delilleri boşanma davamda kullanarak 16 yıllık eşimden boşandım 2 çocuğumun velayetini aldım mahkeme eşim beni aldattığı için maddi manevi tazminata bana ve çocuklarıma nafakaya hükmetti. Allah Bilal beyden ve çalışanlarından razı olsun. Çok iiyi bir dedektiflik firması gönül rahatlığıyla gidilip hizmet alınabilinir.   


GÖNÜL A. tarafından yazıldı.

Selamlar. ben istanbulda yaşıyorum. kızım ise izmirde üniversite kazanarak izmire okumaya gitti. Ancak kızım izmire gittikten sonra kızımın hal hareket konuşma ve tutumlarında olumsuz yönde çok büyük değişiklikler oldu. Ben bunun üzzerine internetten yapmış olduğum araştırmalar neticesinde izmir dedektiflik şirketi sahibi bilal beye ulaşarak kızımın araştırılmasını talep ettim. Bilal bey sağolsun kızımın araştırmasını yaptı. Kızımın okul dışı bir arkadaşlık yaptığını kızımın erkek arkadaşının işi gücü olmayan bir serseri olduğunu kızımın okula gitmediğini zamanınının tamamını bu şahısla geçirdiğini kızımın sigaraya ve alkole başladığını tespit etti. Ben izmire giderek kızımın kaldığı eve yerleştim. Kızımı sersseri arkadaşı ile görüşmesini engelledim. Kızım düzeldi. Şu and aokulunu başarı ile bitirmek üzere. Ben öncelikle İzmir Dedektiflik Hizmetlerinin sahibi Bilal Bey'e Türkiyeye özel dedektiflik hizmetiini kazandırdığı ve bizler gibi bir çok anne ve babaya çocuklarının araştırılması konusunda yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Bilal bey ve kendisinin çalışanlarından allah razzı olsun. Kızımın eğitimi ve hayatı bilal bey ve çalışanları sayesinde kurtuldu.