İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Hizmetlerimiz

KAYIP ŞAHIS ARAŞTIRMASI

KAYIP ŞAHIS ARAŞTIRMASI

Araştırma isteklerinin başında gelen taleplerden birisi kayı şahıs araştırma çalışmasıdır. Talepte bulunan kişiler kaybolan sevdiklerini veya aile bireylerini, eski arkadaşlarını bulmak için talepte bulunurlar. Ayrıca bu durumların dışında kendi isteği dışında zor kullanılarak veya kandırılarak kendi evinden kaçırılmış olan kişileri bulmak için veya borcunu ödemeyerek ortadan kaybolan kişilerin alacaklıları tarafından şahısların araştırılmasının talepleri veya herhangi bir sebepten dolayı ticari anlaşmazlık içinde olan şirketler için anlaşmazlığa sebep olan ürünlerin üretiminin yapıldığı yerleri, depolandıkları ve saklandıkları yerlerin tespiti, sevkiyat yapılan ve satışa sunulan yerlerin tespiti, araç ve gereçlerin tespitinin yapılmasının istenilmesi karşılaşılan durumlar arasındadır. Yurtiçinde veya yurtdışında herhangi bir sebepten dolayı ticari faaliyet içindeki firmalar veya kişiler bir takım kişi veya kişilerin bulunması adına adres tespiti çalışması yapılmasını talep edebilirler. Bu çalışmalar genellikle ev adresinin veya iş adreslerinin bulunması şeklinde yürütülür. Bulunan adresler ile ulaşılmak istenilen kişiye veya kuruma ulaşılamadığı zaman bu kişiye veya kuruma takip işlemi başlatılmak istenilebilir. Kişisel olarak yürütülen tüm bu çalışmalar sonuçsuz kaldığında kişiler profesyonel yardım almak isteyebilir. Böylece özel dedektiflik firmalarına başvurabilirler.

DEDEKTİFLİK HİZMETİ OLARAK KAYIP ŞAHIS ARAŞTIRMASI

Dünya ülkelerinde ve ülkemizde her geçen gün mevcut şehirleşmiş bölgeler, kasabalar, beldeler, köyler giderek büyümekte yeni yerleşim alanları kurulmaktadır. Büyüyen bu yapılaşmanın da beraberinde insanların iletişimi ve diyaloglarında kopukluklar meydana gelmektedir. Bunun sonucunda da aile üyelerimizden, akrabalardan veya arkadaşlarımızdan uzaklaşmaktayız. Bu durumda bugün birçok habersiz bir şekilde ortadan kaybolmalara, evden uzaklaşmalara neden olmuştur. Bunun yanı sıra son zamanlar kendi isteği dışında zorla kaçırılma, alacaklıları tarafından alıkonulma gibi birçok kayıp olayı yaşanmaktadır.  Tüm bu nedenlerden dolayı veya eski bir arkadaşınızı aramak, bir tanıdığa ulaşmak isterseniz bu konu ile ilgili yardımı firmamızdan alabilirsiniz.

Toplumumuzda eski dostlara eski arkadaşlıklara, birliktelikleri verilen önem oldukça fazladır. Bu konuda yardım isteyen birçok insan firmamızla iletişime geçmektedir. Firmamızda müşterilerin talep ettikleri hizmetlere, sorulara ve sorunlara yardımcı olmak amacıyla her türlü araştırmayı, programlı ve yüksek gizlilik içerisinde yapmaktadır. 25 yıldır işin uzmanı dedektiflerimiz ile kişi ve kurumların kayı şahıs araştırma çalışmalarını büyük bir gizlilik anlayışı içerisinde profesyonel olarak yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz kişi veya kurumların sorunlarının çözüme ulaşması adına büyük bir özveriyle ve ivedilikle çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız bu konuda birçok insanı istediği sonuca götürmüş bu özelliğiyle de aranan bir firma olmuştur. Unutmayın kayıp şahıs çalışmasında sistemli bir şekilde çalışan profesyonel kişiler sizi %100 doğru sonuca ulaştırabilir. Bu konuda birçok insan yardımcı olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Eğer sizde yardım almak istiyorsanız, sizlere 7 gün 24 saat ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz danışma hattında bize ulaşabilirsiniz.

YURTİÇİNDE VEYA YURTDIŞINDA KAYI ŞAHIS ARAŞTIRMASI

İzmir Dedektiflik Şirketimiz bulunması istenen kişinin veya kurumun adresini tespit etmek için özverili bir çalışma temposuyla en titiz bir şekilde bu sorumluluğu yerine getirmek için bir program oluşturur. Bu sektörde 25 yıldır aldığı her sorumluluğu başarıyla ve hızla yerine getiren İzmir Dedektiflik A.Ş.  Gerek yurtiçi gerek yurtdışı hatta bazen yurtdışından gelen yurtiçi adres tespiti veya tam tersi durumlarda adres tespiti isteklerini firmaların veya kişilerin gizliliği ile profesyonel bir şekilde yerine getirir. Firma kurumsal yapısı ile ve profesyonel ekibi ile bu araştırmalar için güvenilir bir firma arayan kişi veya kurumlar için doğru bir adrestir.

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.