İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Makaleler

İZMİR ÖZEL DEDEKTİFLİK BUROSU

İZMİR ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu, 1990’lı yılların başlarında özel dedektif Bilal KARTAL tarafından kurulan Türkiye’nin ilk özel dedektiflik ve araştırma bürosudur. İzmir Özel Dedektiflik Bürosu kurulduğu ilk yıllardan günümüze kadar binlerce müşterisine kaliteli, güvenilir, gizli özel dedektiflik hizmeti vererek müşterilerinin gönlünde taht kurmuştur. İzmir Özel Dedektiflik Bürosu kurulduğu ilk günlerden itibaren sektörde yapmış olduğu büyük yeniliklerle Dünya Özel Dedektiflik Sektörünün lideri haline gelmiştir. Sektörün lideri İzmir Özel Dedektiflik Bürosu teknolojiye ayak uydurarak her türlü teknolojik gelişmeyi çok yakından takip ederek teknolojinin son yeniliklerini an ve an özel dedektiflik mesleğine adapte ederek özel dedektiflik mesleğinin ülkemizde gelişmesine öncülük ederek özel dedektiflik araştırma mesleğini popüler bir meslek haline getirmiştir. Özel dedektiflik karşılıklı güvene dayalı bir meslek olduğu için özel dedektiflik şirketlerinin son derece güvenilir olmaları, müşteri ve araştırmaya konu olan bilgiler ile yapılan araştırmada elde edilen bilgileri 3. Şahıslarla paylaşmamaları son derece önemlidir. Günümüzde özel dedektiflik hizmetlerinden sadece vatandaşlarımız değil, kurumsal firmalarda oldukça yaygın bir şekilde faydalanmaktadırlar. Özel dedektiflik mesleği son yıllarda insanların ve ticari kuruluşların ihtiyaç duyduğu önemli hizmet grupları içerisinde yer almaktadır. Özel dedektifler verdikleri hizmeti büyük gizlilik içerisinde verecekleri gibi yaptıkları araştırmaları da son derece gizlilik içerisinde yapmaları gerekmektedir. Şirketimiz İzmir Özel Dedektiflik Büromuzun çalışma prensiplerinin başında gizlilik, müşteri bilgilerinin korunması, kaliteli, güvenilir, hızlı, ekonomik hizmet anlayışı gelmektedir. İzmir Özel Dedektiflik Şirketimizin vermiş olduğu hizmetlerin tamamı müşteri memnuniyeti odaklı, sayın müşterilerimiz için araştırılması istenilen konu en kısa ve en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturularak müşterilerimizin talepleri yerine getirilmektedir.

İzmir Özel Dedektiflik A.Ş. uzman, profesyonel bay ve bayan araştırma görevlileri ile değerli müşterilerine ülkemizin ve dünyanın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat aralıksız hizmet vererek müşterilerimizin çok özel sorunlarına hızlı, kesin çözümler sunmaktadır. Firmamız Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik ve araştırma şirketi olarak kurulduğu ilk günden bu güne binlerce müşterimizin çok özel sorunlarını çözümlemede yardımcı olmuştur. Özel dedektiflik hizmeti almak isteyen değerli misafirlerimiz özel dedektiflik seçimine çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Dünyada ve ülkemizde her meslek dalında ve her sektörde olduğu gibi kısa yoldan para kazanmak isteyen bazı kötü niyetli kişi ve kişiler özel dedektiflik mesleğini de kötü niyetlerine alet ederek insanları kandırarak dolandırmaktadır. Sizlerde çok özel sorunlarınıza çare ararken dolandırılmamak için özel dedektiflik seçimine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Özel dedektiflik seçimi yapılırken özel dedektiflik şirketinin sabit adresinin olması, sabit telefon hattının olması ve özel dedektiflik şirketinin her türlü resmi kurumlardan alınan belgelerinin eksiksiz ve tam olması gerekmektedir. Sizler özel dedektiflik hizmeti almak istediğinizde öncelikle kendiniz ve araştırma yaptırmak istediğiniz konu ile ilgili kendini özel dedektif olarak tanıtan kişiye hiçbir bilgi vermeden önce hizmet satın alacağınız şirketin ve özel dedektifin araştırmasını çok iyi yapmanız kendi menfaatinize olacaktır. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. her türlü resmi belgeye sahip olup, 25 yıllık köklü bir firmadır. Sektörün lideri olan şirketimizden özel dedektiflik hizmeti almak isteyen değerli misafirlerimiz bize günün her saatinde 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattımızdan ulaşarak her türlü çok özel sorununuz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.