İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Makaleler

İZMİR DEDEKTİF

İZMİR DEDEKTİF

İzmir Dedektif firması Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik firmasıdır. Firmamız kurulduğu ilk senelerden günümüze dek her türlü atılımı yaparak Dünya Özel Dedektiflik sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Sektörün lideri olan İzmir Dedektiflik A.Ş. müşterilerine 7 gün 24 saat aralıksız olarak ülkemizin ve dünya ülkelerinin tüm bölgelerinde aralıksız, hızlı, güvenilir hizmet sunmaktadır. Şirketimiz İzmir dedektif eş takibi, boşanma davalarına delil toplama, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma, adres tespiti, dolandırıcılık araştırması, velayet davalarına delil toplama, özel isteğe göre araştırma, personel takibi ve araştırması, bayi araştırması, fikri ve mülkiyet hakları araştırması, çalıntı oto araştırması, hırsızlık olaylarının araştırılması, marka sahtekârlığı ve marka ihlali tespiti, patent hırsızlığı araştırma, sanayi casusluğu, firma iç güvenlik danışmanlığı, kayıp şahıs araştırması, öğrenci takibi araştırması, sigorta dolandırıcılığı, piyasa araştırması konularında müşterilerine yedi gün yirmi dört saat aralıksız, güvenli, gizli hizmet vermektedir. Ülkemizde özel dedektiflik mesleği ilk olarak 1995 yılında firmamızın kurucu yönetim kurulu başkanı ve genel müdürü olan özel dedektif Bilal KARTAL tarafından başlatılmıştır. İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik ve araştırma şirketi olmasına rağmen kurulduğu ilk yıllardan itibaren yapmış olduğu yeniliklerle başarılı çalışmalarıyla Dünya Özel Güvenlik sektörünün lideri haline gelmiştir. Sektörün lideri olan İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı şirketimiz tüm müşterilerine ülkemizin ve dünyanın tüm bölgelerinde yedi gün yirmi dört saat vermiş olduğu hizmetlerin tamamını başarıyla yerine getirmiştir. Firmamızın özel eğitimli ve tam donanımlı profesyonel bay ve bayan kadrosu son teknolojik cihazları ve özel donanımlı araçları kullanarak müşterilerimizin her türlü çok özel sorununa en iyi şekilde çözüm üreterek tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır.

İzmir Dedektiflik A.Ş. sektörün öncü ve lider kuruluşu olarak Dünya Dedektiflik Sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Firmamızın deneyimli, profesyonel kadrosu emniyet, askeriye ve istihbarat birimlerinden emekliye ayrılan konularında kendilerini en iyi şekilde yetiştirmişlerdir. Şirketimizin uzman kadrosu her türlü hukuki ve mesleki bilgiye sahiptir. Şirketimiz profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü zorluğun üstesinden gelerek değerli müşterilerine kaliteli, güvenli ve çok gizli hizmet vermeye devam etmektedir.  Şirketimizden alınan her türlü hizmet başarı garantili olup şirketimiz yapmış olduğu çalışmalarla değerli müşterilerine vermiş olduğu her türlü hizmeti başarılı ile sonuçlanması odaklı çalışmalar yapmaktadır. Firmamızdan araştırma hizmeti satın almak isteyen tüm müşterilerimiz firmamıza yedi gün yirmi dört saat boyunca 44 7 635 no’lu ücretsiz danışma hattını arayarak şirketimizin yöneticilerinden her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.