İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Makaleler

İZMİR DE ÖZEL DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ

İZMİR DE ÖZEL DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ

Özel dedektiflik mesleği dünya üzerinde yaklaşık 150 yıldır uygulanmaktadır. Özel dedektifliğin tarihine bakıldığında tarihte ilk olarak özel dedektiflik mesleği 1800’lü yıllarda Fransa ülkesinde ortaya çıkmıştır. Değişen, gelişen dünya düzeni ile birlikte dünya nüfusunun artmasıyla 1900’lü yılların başlarında özel dedektiflik mesleği Amerika ülkesinde uygulanmaya başlandıktan sonra popülaritesini hızla arttırarak hemen hemen tüm dünya ülkelerinde uygulanmaya başlamıştır. Ülkemizde ise özel dedektiflik mesleği ilk olarak kurumsal bir şekilde özel dedektif Bilal KARTAL tarafından İzmir ilinde 1995 yılının ortalarında başlamıştır. Özel dedektif Bilal KARTAL Türkiye’nin ilk özel dedektiflik şirketi olan İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı firmayı kurarak özel dedektiflik mesleğinin ülkemizde de uygulanmaya başlamasına öncü olmuştur. İzmir’de özel dedektiflik hizmetleri almak isteyen binlerce kişi, kurum ve kuruluş Türkiye’nin ilk kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. firmasının kapısını çalarak çok özel sorunlarının çözümlenmesi için İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı firmamızdan Dünya’nın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat özel dedektiflik hizmeti almıştır. Günümüzde özel dedektiflik hizmeti insanların sadece iş hayatlarında değil kendi özel ve aile hayatlarında da ihtiyaç duyulan bir hizmet haline gelmiştir. İnsanlar gerek iş gerekse özel hayatlarında birbirlerine güvenebilmeleri için ihtiyaç duyduğu gerek güveni, gerek dürüstlüğü ve gerekse sadakatin varlığını araştırtmak için özel dedektiflik firmalarından araştırma hizmeti satın almaktadırlar. Hizmet satın almak isteyen insanlar en başta gizliliğe ve mahremiyete önem vermektedirler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. özel dedektiflik hizmeti almak isteyen değerli müşterilerine ülkemizde ve dünyanın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat özel dedektiflik hizmetlerini büyük gizlilik çerçevesinde değerli müşterilerimize kaliteli ve başarı odaklı hizmet vermektedir. Sağlamak şirketimizin temel hedefidir.

Şirketimiz bay ve bayan özel dedektiflerden oluşan uzman araştırma kadrolarımızla şahıs, kurum ve kuruluşların 7 gün 24 saat hizmetindedir. Şirketimizden hizmet satın almak isteyen değerli misafirlerimiz bize 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattından ulaşarak her türlü bilgiyi edinebilirler. Şirketimiz İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş’den İZMİR DE ÖZEL DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ almak isteyen değerli misafirlerimiz şirketimizin merkezi olan İnönü Caddesi No: 201 Kat: 1 Daire: 3 Hatay-Karabağlar/İZMİR Türkiye adresine sabah 8 gece 24:00’e kadar ziyaret ederek satın almak istedikleri hizmet konusuyla ilgili her türlü bilgiyi firma yetkililerimizden alabilirler. İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. ünvanlı firmamız kurulduğu ilk günden günümüze dek yurtiçinde ve yurtdışında birçok başarılı çalışmaya imza atarak adını dünya dedektiflik sektörüne altın harflerle yazdırmıştır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.