İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Hizmetlerimiz

FİRMA İÇ GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

FİRMA İÇ GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI


İzmir Dedektiflik A.Ş. sunduğu kapsamlı dedektiflik hizmetleri ile özel hayatınızdan iş yaşantınıza kadar birçok alandaki şüphelerinizi, tereddütlerinizi ve araştırılmasını istediğiniz durumları profesyonellik çerçevesi altında kurumsal çözümlerle sonuçlandırmaktadır. Güvenilirlik, kurumsallık, özverili çalışma ile yüksek hizmet kalitesini benimsemiş olan İzmir Dedektiflik A.Ş. istenilen alanda veya sektörde hizmet veren kurumların iç güvenlik ve ortaklık araştırmaları gibi onlarca çeşit işi bünyesinde barındırmaktadır.
İzmir Dedektiflik 25 Yıllık Tecrübesi ile Hizmetinizde


Giderek büyüyen ekonominin 1980 yılından sonra yaşadığı sanayileşme süreci ile sayıları daha da artan şirketler ve özel sektörün genişleyen sınırları ile bambaşka bir boyuta geçen iş dünyası, ticari faaliyetlerin yanında başka birtakım faaliyetleri de beraberinde getirmiştir. Büyüyen firmaların çeşitli ihtiyaçlarının yanında en önem verdikleri konuların başında güvenlik unsuru gelmeye başlamıştır. Sanayinin büyüyüp gelişmesi, teknolojik ürünlerin sayısının artması ülke genelinde birtakım değişikliklere neden olmuştur. Özellikle aile yapılarında farklı etkileşimler ve değişimlerin olduğu bu yıllarda dedektiflik mesleğine olan ihtiyaç da hat safhada artmıştır. İzmir Dedektiflik A.Ş. tam da böyle bir talebin üzerine kurulmuş ve sektördeki 25 yılını büyük başarılarla geçirmiştir. Birçok hizmeti bünyesinde barındıran İzmir Dedektiflik, işlerini büyük bir gizlilik ve profesyonellik çerçevesi altında yürütmektedir.

İzmir Dedektiflik’in Faaliyetleri Yasal Çerçevede Yürütülüyor. 

İzmir Dedektiflik 25 yıllık deneyimleri ile güvenilir ve doğru sonuçlar elde etmeyi amaçlamış; tüm faaliyet ve eylemlerini yasal sınırlar içerisinde gerçekleştirmiş büyük ve köklü bir firmadır. Hukuk ve yasalar çerçevesinde tamamen yasaların gösterdiği yolda ilerleyerek faaliyetlerini yerine getiren İzmir Dedektiflik A.Ş. topladığı delil ve kanıtları mahkemelerin kabul edeceği prosedürde hazırlamaktadır.
İzmir Dedektiflik’in Hizmet Alanları

Hukuki konular, bireysel sorunlar ve kurumsal incelemeler olarak üç ana başlığa bölünen konular İzmir Dedektiflik tarafından çeşitli alt başlıklara göre kategorize edilmiştir. Gelen işleri detaylı incelemenin ardından faaliyete geçiren firma bu üç başlık altında dedektiflik hizmeti vermektedir. Müşterilerden gelen en özel sırları gizlilik ilkesini prensip edinmiş olan vizyonumuz ile saklıyor ve olay sonuçlansa bile gizlilik ilkemize sadık kalarak kimseyle paylaşmıyoruz.
Firma İç Güvenlik Danışmanlığı Nedir ve Neden Önemlidir?
Özellikle büyük ölçekli ve çok personel sayısına sahip firmaların dikkat ettiği hassas konulardan birisi firma iç güvenliği meselesidir. Firma iç güvenliğini sağlamanın temel prensibi personel özlük dosyalarının düzenli bir şekilde tutulmasıdır. Hiyerarşinin her basamağı için aynı özveriyi gösterilerek özlük dosyaları oluşturulmalıdır. Temizlik işçisinden CEO’ya kadar herkesin özlük dosyası tamamen gerçek bilgilerle hazırlanmalıdır.

İç Güvenlik İçin Gereken Özlük Dosyalarında Hangi Bilgiler Olmalıdır?

Özlük dosyaları, personellerin karakter analizlerinden özel hayatlarına, aile bireylerinden mesleki geçmişlerine kadar her türlü bilginin barındığı dosyalar olmalıdır. Toplanan bu bilgiler güvenli bir şekilde korunmalıdır. Özellikle internet kullanımının arttığı günümüz dünyasında hemen her bilgiye erişmek, bilgiyi yaymak ne kadar kolaysa, bilgi güvenliğini sağlamak da o kadar zordur. Korunamayan bilgiler farklı niyetlerdeki kişilerin eline geçerse firma iç güvenliği ve genel görünüm açısından büyük mali kayıplar ve itibar zedelenmeleri yaşanmaktadır. Son yıllarda sıkça duyulan gizli belgelerin ifşa edilmesi kavramı bu gibi süreçlerin sonucunda ortaya çıkan durumlardır. Şirketlere ve kişilere büyük zararları olan bu durumun telafisi ne yazık ki çoğu zaman mümkün olmamaktadır.

İç Güvenlik Danışmanlığı Neden Önemlidir ?
Firmalar personelleri hakkında detayı bilgilere sahip olmak, onları daha detaylı tanımak ve personellerinden gelebilecek her türlü zararlı eyleme karşı tedbirler almak zorundadır. Özellikle büyük ölçekli firmalar iç güvenlik kavramına büyük önem vererek dışarıdan profesyonel destek almaktadırlar. Firmaya zarar verme potansiyeli olan personelin belirlenmesi casusluk, sabotaj, muhbirlik, suikast gibi girişimlerin engellenmesinde büyük önem arz etmektedir. Markaların itibarını zedeleyecek, onlara prestij kaybettirecek, maddi ve manevi zararlara uğratabilecek personelleri hakkında detaylı araştırmalar yaptırmak için aldığı profesyonel destekler iç güvenlik danışmanlığı hizmeti altında incelenmektedir.İzmir Dedektiflik iç güvenlik danışmanlığı hizmetini büyük bir gizlilikle yürütmekte, özenli hizmet ve güvenilirlik çerçevesinde sizlere hizmet sunmaktadır.


Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

 

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.