İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Hizmetlerimiz

EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA

EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA

Evlilik, bir kişi için en önemli kararlardan biridir. Evleneceğiniz kişinin sizin için doğru kişi olup olmadığını ne kadar erken öğrenirseniz sizin için o kadar iyi olacaktır. Boşanma oranları bu kadar yükselmişken, evlenmeyi düşündüğünüz sevgiliniz, sözlünüz ya da nişanlınız ile ilgili evlilik öncesi araştırma yaptırmak giderek daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Çünkü kimse bir evlenelim de olmazsa boşanırız diyerek evlenmek istemez.

İlişkilerde Sadakatsizlik

Ülkemizde yasalar aileyi bütünlüğünü ve huzurunu korumak için yapılmıştır. Bunun için toplumsal ve sosyal düzenlemeler de mevcuttur. Lakin, değişen toplumsal koşullar ve gelişmeler nedeniyle, eski ilişki tarzları yerlerini hızlı bir şekilde yenileriyle değiştirmektedir. Örneğin, eskiden dış kapılar da iç kapılar gibi çift taraflı açılabilen tarzda yapılırken; günümüzde ekstra çelik kapılara ihtiyaç duyulur olmuştur. İnsanlar arasındaki güven giderek daha da azalmakta, bireysellik artmakta, toplumsal yaşamın kuralları geri planda kalmaktadır. İnsanlar bugün daha uzak ve kapalı ilişkiler içinde yaşamaktadır.

İnsanlar etkileşimlerini, fiziksel alanlardan sanal ortamlara taşımaktadır. Birbirleriyle sosyal medya platformlarından tanışmakta, dostluk ilişkileri kurmaktadır. Hatta sırf bu amaçlara hizmet veren yüzlerce site kurulmuştur. Tanışma siteleri, arkadaşlık siteleri, evlilik siteleri, partner arayanlar için özel siteler vb. Bu platformlarda insanlar genel olarak kim olduklarından ziyade olmak istedikleri kişilermiş gibi davranırlar. Yani, kendilerine sanal bir dünya kurarak, o dünyanın sanal kahramanı olurlar. Bazen bu dünya o kadar büyür ki gerçek dünyayı bile aşar.

Gerçek ile sanalı karıştırmaya başlayan insanlar, yanındaki insanları da kolayca aldatabilmektedir. Bugün açılan boşanma davalarına baktığımızda, sosyal medya üzerinden yaşanan aldatma sebeplerinin çoğaldığını görürüz. Yapılan araştırmalar da internet üzerinde kişilerin birbirlerini çok kolay aldattığını da kanıtlamıştır.

Neden Evlilik Öncesi Araştırmaya İhtiyaç Duyarız?

Evlilik çok ciddi bir karardır. Tüm ömrünüzü birlikte geçireceğiniz, birlikte çocuk büyüteceğiniz kişiyi seçmek o kadar kolay değildir. Buna karşı kişi aşık olduğunda birçok şeyi görmez ya da görmek istemez. Karşısındakinin kötü alışkanlıklarını bilse bile, örneğin evlenince onu değiştirebileceğini düşünür, kendini buna ikna eder. Evlenmeye hazır olmadığını fark etse dahi kendisi evlenmeyi o kadar çok ister ki bunun bir sorun olmayacağını düşünebilir. Kısacası, aşk gözünü kör edebilir. Mantığın devreye girmediği, saf bir duygu seliyle verilen kararların birçoğunun sonucu ise ne yazık ki boşanmaktır. Bunu gerçekleşmeden önlemek ise mümkündür.

Alacağınız profesyonel bir destek ile karşınızdakinin size doğru söyleyip söylemediğini, size gerçekten bağlı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Böylece objektif bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Evlilik Öncesi Araştırma Nedir?

Evlenmeden önce karşısındaki hakkında gerçek bilgilere sahip olmak kolay değildir. Genellikle birbirinize güzel, katlanılabilir, sevecen yüzünüzü gösterirsiniz. Her daim birlikte olmak durumunda olmadığınız için karşınızdakinin hoşuna gitmeyecek kötü yönlerinizi daha rahat gizleyebilirsiniz.

Evlenmek istediğiniz kişi ile ilgili önemli bilgilere sahip olmadan yapılan evlilikler hüsran ile sonuçlanmaktadır. Artan boşanma oranları da ne yazık ki bunu doğrulamaktadır.

Bu bilgiler yalnızca alışkanlarına ya da zevklerine dair değil size doğru söyleyip söylemediğine, sizi başkaları ile aldatıp aldatmadığına dair bilgileri de içerir.

Evlilik öncesi araştırma araştırılmasını istediğiniz kişi ile ilgili tüm bu detayları size sunar.

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmetleri

İzmir Dedektiflik A.Ş. verdiği birçok hizmetin yanında evlenmeyi düşünen kişilere evlilik öncesi araştırma hizmeti de vermektedir. Boşanma ve kötü sonuç riskini azaltma şansı olarak düşünebileceğiniz bu hizmet, talebiniz doğrultusunda yapılır. Araştırmanın kapsamı isteğinize bağlı olarak değişir. Örneğin yalnızca alışkanlıklarına dair genel bir araştırma yapılabildiği gibi, talebiniz doğrultusunda ailesiyle, arkadaşlarıyla, alt ve üstleriyle ilişki analizlerini de içeren çok kapsamlı bir çalışma da yapılabilir.

Firmamız alanında deneyimli uzman kadrosu ile, evlilik öncesi araştırmalarda hızlı ve doğru bilgiyi sunmak için hizmetinizdedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.