İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Hizmetlerimiz

BAYİ ARAŞTIRMASI

BAYİ ARAŞTIRMASI

Kurumsal açıdan önde gelen şirketler bayilik uygulaması yoluyla Türkiye genelinde ve dünya genelinde ürün ve hizmetlerinin daha çok kişi tarafından tanınmasını amaçlamaktadır. Fakat bayilik alacakların mümkün mertebe araştırılması ve kurumun marka değerinin her anlamda korunması gerçekten de son derece önemli bir olgudur. İşte bu özellikten yola çıkıldığı zaman her anlamda bayiliklerin gerçekten de titizlikle incelenmesi gerekir.

İzmir'de ilk özel İzmir Dedektiflik Bürosu olarak faaliyetlerini sürdüren şirketimiz sizler için bayiliklerinizi yakından tanımak, özel yaşamın gizliliğini ihlal etmeksizin arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması yapmak gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır. Bütünüyle bayiliklerinizle beraber saygınlığınızı arttırmak ve ürün & hizmetlerinizin müşteri kitlesini arttırmak için size yönelik bu hizmeti veriyoruz.

Kurumunuzu Geleceğe Bayilik Sistemiyle Taşıyın

Bayilik sistemiyle kurumunuzu her ilde temsil ettirebilme yetkisine sahip olabilirsiniz. Böylelikle hem girişimcilerin de iş fikirleri yönünden el birliğiyle daha çok kazanç elde etmesine olanak sunmuş olur hem de istihdamı da doğru orantılı olarak arttırma imkanı bulmuş olursunuz. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman gerçekten de kurumunuzu geleceğe taşımak adına bayilik sistemi son derece önemli bir payının olduğunu kesinlikle söylememiz gerekir.

Böylelikle sizler de kurumunuzun her anlamda kaliteden ödün vermeksizin her anlamda standartlarının yükseltilerek geleceğe taşınmasına etkin olarak katkıda bulunmuş olursunuz. Bütünüyle ortada duran tüm bu yaklaşımlar esas alınarak her anlamda kurumsal açıdan geleceğe taşınmak son derece dikkat çeken özellikleri bir arada sunmaya devam edecektir.

Bayilik Araştırmasında İzmir Dedektiflik Bürosu

Bayilik araştırmasına yönelik olarak sizlere alanında uzman dedektif kadromuzla beraber hizmet vermeye devam ediyoruz. Her açıdan müşterilerinin beklentilerini daima dikkate alan esasa dayanan bir yaklaşımla hareket eden şirketimiz kurumunuzu geleceğe taşımada bayiliklerin ne kadar önemli olduklarını çok iyi bilmektedir.

Böylelikle gerçekten de her yerde temsil edilebilir olma açısından her açıdan dikkat çeken yanlarının var olduğunu dile getirmemiz olanaklı hale gelecektir. Böylelikle her anlamda dünden bugüne kadar yürüttüğümüz özelliklere dayanarak eşsiz unsurların bir arada sunulmasına yönelik çalışmalar ele alınmış olacaktır.

Bayilik Takibinin Yapılması Süreci

Bayilik takibinde bayi almak isteyenlerin özel yaşamına müdahale etmeksizin sosyal yaşamı, çevresi, adli sicil ve benzeri süreçler titizlikle incelenir. Bu süreç tamamlandıktan sonra dosya üzerinden yetkili yargı organlarından edinilen özlük dosyalarıyla bayiliklerin teknik takibatı devam edilir. Elbette tüm bu süreçlerde elde edilen her türlü bilgi, belge ve de bulgular birer birer rapor edilmektedir. Buradaki titiz amaç elbette bayiliklerin kurumun bir parçası olarak herhangi bir örgütle, yasa dışı kurum ve kuruluşlarla bağlantısının olup olmadığını her yönüyle saptamaktır. Bayilik talep edenlerin alışkanlıkları tamamlanması her anlamda dikkat çeken hususlar arasında yer alacaktır. Elbette tüm bunlar da dikkat çeken etkin yaklaşımlar arasında gelmesi açısından son derece önemli bir konudur.

Uzman Danışmanlık 7/24 Hizmet

İzmir Dedektiflik Bürosu olarak tümüyle size uzman danışmanlık hattımız üzerinden hizmet veriyoruz. Her bakımdan müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına çalışmalarda bulunarak 7/24 hizmet sağlıyoruz. Sağladığımız bu çalışmalarımız neticesinde de her anlamda müşteri memnuniyeti esas alınarak çalışmalar ileriye taşınmaktadır. 444 7 635 numaradan 7/24 ücretsiz olarak danışma hizmeti alabilir ve bayilik takibi konusunda aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Üstelik bayilik takibinde ücret politikası, takibat süreci ve tüm konulara ilişkin olarak uzman kadromuzdan her anlamda bilgi ve görüş alabilirsiniz.

Bayiliklerinizle geleceği inşa etmede arşiv araştırması ve güvenlik soruşturmasında Türkiyenin ilk özel dedektiflik bürosu olarak yanınızdayız.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

 

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.