İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

Hizmetlerimiz

EŞ TAKİBİ

Eş Takibi Hizmeti

Evlilik, çoğu zaman çiftlerin kendi iradeleri ve istekleri ile başladıkları; hastalıkta ve sağlıkta bir ömür boyu sürmesini diledikleri bir kurumdur. Ne yazık ki, aynı çatı altında günün her saatini birlikte geçirmek her zaman beklediğiniz gibi olmayabiliyor. Günümüzde, evlilik kurumunun sürdürülebilmesi giderek zorlaşmaktadır. Boşanma oranları giderek yükselmektedir. Öte yandan, evlilik süresince eşlerin birbirine sadakati önceliklidir. Bu durum yasalarla da güvence altına alınmıştır. 4721 sayılı Medeni Kanunun 185. Maddesi gereği, evlilik devam ettiği sürece eşler birlikte yaşamak, birbirine sadık kalmak ve yardımcı olmak zorundadır. Başka bir deyişle, evlilik kurumu sonlandırılmadığı sürece eşler birbirine sadık kalmakla yükümlüdür. Sadakatsizlik ise buna maruz kalan, mağdur olan taraf için haklı bir boşanma nedenidir. Sosyal medya platformlarının kullanımı yaygınlaştıkça, ne yazık ki anlık da olsa bu tür durumlarda artış yaşanmaktadır. Aldatma cinsel olabileceği gibi duygusal da olabilir. Ayrıca, uzun süreli bir durum olabileceği gibi çok kısa süreli de olması mümkündür. Eşine güvenen biri aldatıldığının farkına bile varmayacak, muhtemelen böyle bir durumu ne kendisine ne de eşine kondurabilecektir. Fakat eşinde ismini koyamadığı bazı değişimler fark edebilir. Böyle durumlarda, aldatma ve eş takibi hizmeti alınması önerilir.

SÖZLEŞME VE BİLGİLENDİRME

Firmamız Türkiye’nin ilk dedektif bürosu olarak 25 yıla yakın bir süredir hizmet vermektedir. Hizmet alanları arasında birçok konu arasında aldatma ve eş takibi en yoğun talep gören hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Uzun süreli tecrübesi, birikimi ve profesyonel ekibi ile firmamız bu konuda liderdir. Firmamız zaman içinde sadakat ve eş takibi araştırmalarında kendine özgü yöntemler geliştirerek, alanında fark yaratmıştır. Araştırmanın sonucunda bir rapor oluşturarak müşterilerine sunar.

Bu hizmeti başarılı bir şekilde verebilmek için, firmamız öncelikle takibi yapılacak olan kişi hakkında ön bilgi alır. Hizmet talep edilen kişi ile yapılan ön görüşmede, araştırmada kullanılacak yöntem belirlenir. Bir hizmet planı ve bu çerçevede bir ücret belirlenir. Bu konu çok hassas bir konu olduğu için, tüm bunlar konuşulduktan, yönteme dair tüm detaylar belirlendikten sonra takibin gerçekleştirilmesi konusunda yeniden onay alınır.

BİR HAFTADA İSPAT

Aldatma ve eş takibi konularında uzun süredir verdiğimiz hizmet ile sadakatsizliği belgeleyen, yasak ilişkiler içinde olan eşlere ait delillerin bulunmasının ortalama olarak bir hafta süre aldığını söyleyebiliriz. Tecrübelerimize göre, eşlerini aldatan kişiler yasak ilişkileri ile görüşmelerini haftada 1 ila 3 gün arasında gerçekleştirir. Bugüne kadar çalıştığımız işlerde delil toplama, belgeleme ve raporlama işinin yüzde 98 oranda bir haftadan uzun sürmediğini görmekteyiz. Elbette bu süre, hizmeti talep edenin vereceği bilgiler doğrultusunda değişmektedir. Örneğin, bir buluşmanın yeri ve tarihi hali hazırda biliniyorsa işlem çok daha kısa sürecektir.

Hizmet alınırken yapılabilecek en büyük hata ve bu işi de zora sokabilecek nokta, takip edilen kişinin şüphelenmesidir.  Hizmet alan kişinin eşinden şüphelendiğini belli etmemeli ve takip hizmeti aldığı konusunda en küçük bir ipucu dahi vermemelidir.

Çalışma yöntemimizi, sadakat ve eş takibi araştırması yapacağımız kişinin hayat standartları, çalışma koşulları, hobileri, alışkanlıkları, ilgi alanları gibi kriterlere bağlı olarak belirliyoruz. Bu işlemler tamamen kanuni çerçeveler içinde yapılır. Türk Ceza Kanunu uyarınca özel hayatın gizliliği ihlal edici hiçbir çalışma yapılmamaktadır. Kişi evden çıktıktan eve dönene kadar yaptıkları eylemler içerisine kanunen suç sayılan bir durum oluşması halinde uygun bir şekilde kayıt altına alınarak, raporlaştırılır. Yasalara uygun olarak yapılan bu çalışmada elde edilen deliller, mahkeme sürecinde de kullanılabilecek niteliktedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ÖNEMLİ UYARI
izmirdedektiflikburosu.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.