İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur.

Ücretsiz danışma hattı 444 7 635

GAZETE HABERLERİ

BASINDA BİZ

İzmir Dedektiflik Bürosu, 1990 yılında Bilal Kartal tarafından kuruldu. Şu anda genel müdürlük görevini de yürüten Bilal Kartal, Türkiye ve dünya genelinde gerçekleştirdiği fuar organizasyonlarıyla yeni ürünlerinin tanıtımını yapmaktadır. Bütünüyle hizmetleri hakkında herkesin şeffaf olarak bilgi alışverişinde bulunmasından yana bir tavır takınan İzmir Dedektiflik AŞ bu anlamda basına açık röportaj ve fuar etkinlikleriyle demeçler vermeye devam ediyor.

Basında Bizden Haberler

Basın mensuplarıyla yürüttüğümüz tüm röportajlarımızda düzenlemiş olduğumuz fuar stantlarımızdaki dedektiflik malzemeleri hakkında bilgi veriyoruz. Özellikle yeni dedektiflik ürünlerinin neler olduğunu siz değerli basın mensuplarımızla paylaşmayı bir ödev kabul ederek genel müdürümüz Bilal Kartal yönetiminde anlatmaya çalışıyoruz.

Siz de Basında Biz köşemize girerek basın mensuplarına yönelik verdiğimiz röportaj yazılarımızı, Bilal Kartal'ın yeni dedektiflik ürünlerini görebilme imkanı yakalayabilirsiniz.

Yerel ve Yabancı Basın Mensuplarıyla Röportajlar

Öte yandan sadece yerel basın mensuplarımızla değil yabancı basın mensuplarıyla da röportajlar gerçekleştirdik. Zaten hizmetlerimiz sadece Türkiye ile sınırlı kalmayarak dünya genelinde devam etmektedir.

Hizmetlerimizin herkes tarafından yakinen görülmesi ve hizmetlerimiz hakkında tüm akılda duran sorulara birer birer yanıt verilmesi için sıklıkla fuar etkinliklerinde bulunuyoruz. Öte yandan basın mensuplarıyla fotoğraflarımızı daima resmi web adresimizde yayımlayarak kamuoyunun bilgisine sunuyoruz. Böylece hem objektif hem de basına açık demokratik bir tutum sergilemeye devam ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Bizlerle iletişime geçebileceğiniz irtibat numaramız 444 7 635. Siz de 7 gün 24 saat her zaman arayabilir ve kurumsal veya bireysel olarak yürüttüğümüz çalışmalarımız hakkında uzman ekibimizden ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizdeki Basında Biz alanımızda da tüm basında hakkımızda çıkan haberleri yakından görebilir ve böylelikle bizi daha yakından tanıma imkanı bulabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektilik A.Ş.