7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattımız

444 7 635

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ YETERLİ

HOŞGELDİNİZ

Değerli misafirlerimiz,

 

Biz İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak görevimizi yerine getirirken gücümüzü kanunlardan alıyoruz. Adalet mülkün temeli söylemi bize cesaret veriyor.

 

Firmamız bünyesinde görev yapan emekli Birinci Sınıf Emniyet Müdürleri ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli birimlerinde görev yaparak emekliye ayrılan değerli komutanlarımızın güvencelerinde yüksek mesleki deneyimleri ve disiplinli profesyonel görev anlayışları ile bireysel, hukuki, kurumsal özel dedektiflik, araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

 

Özel dedektiflik hizmeti almak isteyen bireysel kişiler ve kurumsal firmalar özel dedektiflik hizmetleri konusunda sektörün lideri olan kurumsal yapıya sahip, dünyanın en büyük özel dedektiflik ofisi olarak müşterilerimizin tamamının beklentilerine 7 gün 24 saat yasalara riayet ederek bilgilerin hukuksal korunmasından hiçbir şekilde taviz vermeden profesyonel hizmet vermekteyiz.  Firmamız mesleki etik kurallar çerçevesinde vermiş olduğu her hizmeti büyük gizlilik içerisinde yerine getirmekteyiz. Firmamız uzun yıllardır inandığı ve uyguladığı ilkelerinden her ne pahasına olursa olsun asla ödün vermeden yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle, müşteri memnuniyeti garantili hizmet kalitemiz ve sahip olduğumuz uluslararası hizmet kalite belgelerimiz ile firmamızın kalite ve güvenilirliğini ispatlıyoruz.  Bizler aldığımız her işi korkmadan cesurca yasalar çerçevesinde tamamlayarak değerli müşterilerimizin çok özel sorunlarının çözümlenmesinde yardımcı oluyoruz.

 

Biz adaletin önünde saygıyla eğilerek hiç kimseye boyun eğmeden görevimizi yasalara riayet ederek adalete saygılı bir şekilde yerine getiriyoruz. Bizler şahsımıza verilen görevleri icra ederken mafya özentisi ve yaşantısı içerisinde olan kanun tanımaz kişilere, rant siyasetçilerine, paraya mala mülke ve güçlü işadamlarına hiç kimseye asla tabii olmadan kimseden emir görüş almadan hiç kimseden korkmadan çekinmeden müşterilerimizin istekleri doğrultusunda görevimizi yerine getiriyoruz.

 

Her geçen gün gelişen değişen dünyamızda insanlar çeşitli kişisel ve kurumsal sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. İnsanlar karşılaştıkları bu sorunları çözebilmek için özel dedektiflik firmalarından hizmet almak zorunda kalabilirler.

 

Alınacak olan özel dedektiflik hizmeti kurumsal yapıya sahip konusunda uzman tecrübe sahibi mesleki ve ahlaki kurallar çerçevesinde hizmet veren firmalardan alınmalıdır.  Aksi takdirde telafisi mümkün olmayan maddi manevi zararlarla karşılanacak sonuçlara neden olabilir.