7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattımız

444 7 635

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ YETERLİ

Sadakat Araştırması

izmir dedektiflik, eş takibi, evlilik öncesi araştırma, kayıp şahıs, adres tespiti, öğrenci takibi, delil toplama, faili meçhul, bayi ve ortaklık araştırması, dolandırıcılık araştırılması, firma iç güvenlik

Dünya genelinde insanlar kısa yoldan zengin olma, çok para kazanma, lüks yaşam sürme, karşı cinsten birden fazla kişi ile cinsel, duygusal veya arkadaşlık ilişkisi yaşama isteği gibi sayısız istek ve arzu karşısında nevsani duygularına yenik düşerek çeşitli olumsuz davranışlar sergilemektedirler. Bu olumsuz davranışlar sınır tanımayarak her geçen gün artmakta ve insanlar istedikleri emele ulaşma çabası içerisine girmektedirler.

 

Değişen ve gelişen dünyamızda en büyük değişiklik teknolojide yaşanmaktadır. Yaşanan bu değişikliğin biz insanlara sayısız faydası olduğu gibi bazı çeşitli zararları da olmaktadır. Örneğin; insanlar arasındaki mesafeyi ortadan kaldırarak insanların arasındaki iletişimi en basite indirgeyen teknolojik değişiklikler insanların karşı cinse çok kolay ulaşarak, etkilenmekte ve çok kolay şekilde birbirleriyle iletişim içine girebilmekte. Buradaki kolay erişebilirlik insanların içerisindeki bastırılmış duygularını açığa çıkartarak fantezi, değişiklik arzusu, intikam alma, cinsel ihtiyaç karşılama, hava atma, arkadaş çevresinden etkilenme ve benzeri sebeplerle eşlerini, nişanlılarını, sözlülerini, sevgililerini ve arkadaşlarını kolay bir şekilde aldatarak sadakatsiz davranış sergilemektedirler.

 

Hal böyle olunca aldatıldığını düşünen kişinin partnerinin kendisine karşı olan sadakat yükümlüğünü yerine getirip getirmediği konusunda bazı durumlarda şüpheye düşerek aldatıldığını düşünmektedirler. Kendi çaplarında yapmış oldukları araştırmalar neticesinde aldatıldığını düşünen kişiler içinde bulundukları üzücü durumdan kurtulmak hayatlarına sağlıklı bir şekilde yön verebilmek için aldatılıp aldatılmadıklarından kesin olarak emin olmak isterler. Bu durumda profesyonel yardım almaya karar veren bu kişiler sadakat araştırması yaptırmak için arayış içerisine girerler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile sayısız sadakat araştırması yapmış olup yapılan araştırmaların %80’in de sadakatsiz davranışlar sergileyen kişileri tespit ederek yaşanan sadakatsizliği renkli video kamera kayıtları, fotoğraflar ile her türlü belge ve bilgiyle delillendirerek sayın müşterilerimizin sorunlarını çözmelerinde yardımcı olmuştur.

 

Sizlerde partneriniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız bu konu ile ilgili profesyonel yardım almak istediğinizde firmamızın merkezini 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.