7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattımız

444 7 635

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ YETERLİ

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı

izmir dedektiflik, eş takibi, evlilik öncesi araştırma, kayıp şahıs, adres tespiti, öğrenci takibi, delil toplama, faili meçhul, bayi ve ortaklık araştırması, dolandırıcılık araştırılması, firma iç güvenlik

Dünya’nın gelişmiş ülkelerinde kurulan köklü ve tanınmış firmalar, firmalarının iç güvenliğini sıkı bir şekilde sağlamaktadır. Firmaların iç güvenliğinin en başında gelen unsurların başında firma çalışanlarının güvenliği gelmektedir. Bu nedenle, firmaların yönetmekle görevlendirilmiş kişiler firmanın yönetim kurulu başkanından başlayarak en alt kadrolarda görev yapan personelinin özlük dosyalarını ayrı ayrı oluşturarak bu dosyalarda firma sahiplerinin, CEO’larının, genel müdürlerinin, müdürlerinin ve tüm çalışan personelin kimlik, adres, aile, özel yaşam, zaafları ve benzeri bilgilerin toparlanarak saklanması gerekmektedir.

 

Ayrıca firmanın mali verilerinin tutulduğu muhasebe departmanında ki bilgiler ile firma müşterilerine ait olan her türlü kayıtlı bilginin güvenliği sağlanmaktadır. Son yıllarda bazı firmalar kendilerine ve müşterilerine ait bilgilerin güvenliğini sağlamadıkları için bu bilgiler bazı art niyetli kişilerin eline geçerek internet ortamında kullanılmıştır. Bu durum dünya genelinde birçok firmayı maddi ve manevi büyük kayıplara neden olmuştur. Bazı firmalar kendi bünyelerinde ki çok özel bilgilerin ve müşterilerine ait bilgilerin başkalarının eline geçmesi ve bu bilgilerin kullanılmasından dolayı batarak iflas etmiştir.

 

Dünya’da ve ülke genelinde tanınmış büyük firmaların, holdinglerin yönetim kurulu başkanları, üyeleri ve firma yöneticileri gerek silahlı saldırı sonucu gerekse bıçak, zehirlenme ve benzeri yollarla saldırıya uğrayarak öldürülmüş, yaralanmış veya sakat kalmışlardır. Dünya’nın gelişmiş ülkelerinde faaliyet gösteren birçok firma bu konu ile ilgili profesyonel iç güvenlik danışmanlık hizmeti veren firmalardan hizmet satın almaktadırlar.

 

Yine dünya çapında faaliyet gösteren firmaların tanınmış markaları marka terör saldırısına maruz kalarak milyonlar hatta milyarlarca dolar zarara uğrayarak batmanın eşiğine gelmişler veya batarak iflas etmişlerdir. Marka terör saldırısı değimi firmamızın yönetim kurulu başkanı ve genel müdürü Sayın Bilal Kartal tarafından dünya da ilk olarak telaffuz edilmiştir. Tanınmış firmaların markalarına yapılan marka terör saldırısı firmanın markasının piyasada itibarını kaybetmesi ve her geçen gün değer kaybederek markanın tanınabilirliğini yitirmesine neden olmaktadır. Marka terörünün açıklamasını genel müdürümüz Bilal Kartal şu şekilde yapmaktadır:” Dünya piyasalarında tanınmış olan bir markanın tanınabilirliğini yitirmek suretiyle itibar kaybetmesini sağlayarak markanın yok olmasını hedef alan markanın kendisinin ve marka sahibi firmanın kötülenmesi yönünde art arda gelen kötüleme ve karalama kampanyalarının yapılması suretiyle gerçekleşmektedir.” Bir markanın tanınabilirliğinin yitirilmesini ve piyasa da var olan itibarının kaybedilmesini öncelikle marka ile aynı sektörde boy gösteren bir diğer markanın sahipleri tarafından ortak pazarda var olan pastadan daha büyük dilim alma yarışından kaynaklanan ticari hırs güden kişi ve kişiler tarafından istenmektedir.

 

Dünya’da ve ülkemizde tanınmış firmalar kendi firmaları içerisinde var olan sorunların çözümlenmesi için farklı araştırmalar yaparak veya yaptırarak çeşitli önlemler almaktadırlar. Genel müdürümüz Sayın Bilal Kartal yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile yapmış olduğu çalışmalar neticesinde firmaların yaşamış olduğu çeşitli sorunların tamamına paket olarak Dünya’da ilk ve tek olarak vermiş olduğu firma iç güvenliği hizmeti adı altında danışmanlık ve araştırma hizmeti vermektedir.

 

Sizlerde firmanız için iç güvenlik danışmanlık hizmeti hakkından profesyonel yardım almak istediğinizde firmamızın merkezini 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.