7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattımız

444 7 635

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ YETERLİ

Bayi Araştırması

izmir dedektiflik, eş takibi, evlilik öncesi araştırma, kayıp şahıs, adres tespiti, öğrenci takibi, delil toplama, faili meçhul, bayi ve ortaklık araştırması, dolandırıcılık araştırılması, firma iç güvenlik

Dünya da ve ülkemizde tüm canlıların hayatlarını idame ettirebilmeleri için bazı çeşitli temel ihtiyaçlara gereksinim duymaktadırlar. İnsanların, hayvanların, bitkilerin kısaca tüm canlıların ihtiyaç duyduğu yaşamsal temel gıda, sağlık, kıyafet, barınma kısaca yaşam ile ilgili her şeyin gerekli olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Yaşam için gerekli olan ürün ve hizmetlerin tamamı insanlar, makineler, robotlar ve çeşitli araç ve gereçlerle üretilmektedir.

 

Üretilen her türlü ürün ve verilen her türlü hizmet son kullanıcılara ulaşması için pazarlama ağı sistemi içerisinde yer alan çeşitli bayi, ana bayi, showroom ve satış yerlerine gereksinim duyulmaktadır. Firmalar ürünlerinin sağlıklı bir şekilde son kullanıcı ile buluşması için üzerlerine düşen her türlü görevi en iyi şekilde yerine getirmek çabası ve isteği içindedirler. Aksi takdirde firmaların ürün dağıtım yelpazesinde herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda firmalar çok ciddi maddi ve manevi zararlarla karşılaşarak bazı durumlarda iflas dahi edebilmektedirler. Gelişen ve değişen dünyada farklı üretim teknikleri, pazarlama stratejileri, belirlendiği gibi firmaların bayilerinin de kontrol edilerek denetlenmesi ve sağlıklı ürün ve hizmet dağıtımı için araştırılmaları gerekmektedir.

 

Dünya genelinde firmalar kendi ürün ve hizmetlerinin dağıtımını yapan bayilerin her türlü konuda araştırılmasını yaptığı gibi yeni bayilikler vermek istediklerinde de yeni bayi adayı firmanın, firma sahiplerinin ve firma çalışanlarının araştırılmasını yaparak güvenilirliğini ve yeterliliğini kontrol etme yoluna gitmektedirler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık mesleki kariyeri boyunca kurulduğu ilk günlerden günümüze sayısız bayi araştırması hizmeti talep eden müşterilerine hizmet vererek bu konuda kendisini kanıtlamıştır.

 

Sizler firmanızın var olan bayilerini kontrol etmek, araştırmak ve denetlemek istediğinizde yeni bayilik almak isteyen firma, kişi ve kişilerin araştırılması hakkında profesyonel yardım almak istediğinizde sizler firmamızın merkezini 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.