7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattımız

444 7 635

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZ YETERLİ

Hırsızlık Olaylarının Araştırılması

izmir dedektiflik, eş takibi, evlilik öncesi araştırma, kayıp şahıs, adres tespiti, öğrenci takibi, delil toplama, faili meçhul, bayi ve ortaklık araştırması, dolandırıcılık araştırılması, firma iç güvenlik

Ülkemizde her geçen gün insanların refah düzeyi yükselmekte, yeni yaşam merkezleri açılmakta, nüfusun artması ile inşaat sektörü gelişerek ve ilerleyerek insanların yaşayabilmeleri için modern lüks konutlar inşa edilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ülkemizde elektronik cihaz kullanımı ve satışı da oldukça artmıştır. Dünya’nın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de kısa yoldan para kazanarak zengin olmak isteyen insanların sayıları azımsanmayacak kadar çoktur. Son dönemlerde yaşanan hırsızlık olaylarının önüne geçilmesi için devletimizin ilgili kurumları suçla mücadele edebilmek için hırsızlık ve benzeri suçların hapis cezalarında ciddi artış yoluna gitmiştir. Ancak hapis cezalarında yapılan artış hırsızlık suçunun ülke genelinde azalmasına neden olsa da hırsızlık suçunun tamamen ortadan kalkmasını sağlayamamıştır. Günümüzde çeşitli nedenlere dayandırılarak ( işsizlik, yoksulluk, aç kalma, özenti, uyuşturucu kullanımı, alkol kullanımı, sigara kullanımı, çalışmadan para kazanma isteği, kleptomani hastalığı, zengin olma isteği ve benzeri ) hırsızlık suçu işlenmektedir. İşlenen hırsızlık suçları evden, işyerinden, yazlık ve benzeri mekânlardan yapıldığı için birde açık ve kapalı depo, motorlu taşıtların içerisinden, çeşitli alet, edevat, cihaz, ticari mal ve maddi değeri olan şeylerin çalınması teknolojinin ilerlemesi ile son dönemlerde tablet, akıllı telefon, cep telefonu ve benzeri cihazların çalınması hırsızlık olaylarının sayısını arttırmaktadır.

 

Hırsızlık olaylarında ki sayının artması nedeni ile Emniyet ve Jandarma Teşkilatında hırsızlık suçu ile mücadele eden birimlerin iş yükü artmaktadır. İş yükünün artması nedeni ile hırsızlık suçu ile mücadele eden kolluk görevlilerinin hırsızlık suçunu işleyen faillerin yakalanmasında bazen gecikme yaşanmaktadır. Bu ve benzeri durumlarda çalınan materyalin bir an önce bulunmasını isteyen mağdurlar firmamıza müracaat ederek firmamızdan bu konu ile ilgili hizmet talep etmişlerdir. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile firmamızdan hizmet talep eden değerli müşterilerimizin sorunları ile yakından ilgilenerek yapmış olduğu araştırmalar neticesinde çalınan materyallerin kimler tarafından çalındığını tespit ederek çalınan birçok eşya ve ticari ürünü saklandığı, depolandığı ve bulunduğu yeri tespit ederek adaletin tecelli etmesinde katkıda bulunmuştur. 

 

Sizler başınızdan geçen hırsızlık olayını gerçekleştiren kişilerin yakalanması için profesyonel yardım almak istediğinizde firmamızın merkezini 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

NOT: Firmamız gerçekleşen hırsızlık olayı ile ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmayan veya ilgili Polis ve Jandarma karakoluna ihbarda bulunarak şikâyetçi olunmayan olaylar hakkında kesinlikle hizmet vermemektedir. Hırsızlık olayı gerçekleştiğinde hiç zaman kaybetmeden olay yerinde hiçbir değişiklik yapmadan, hiçbir şeye dokunmadan ve olay yerine kimseyi sokmadan önce hırsızlığın yapıldığı bölge polis bölgesi ise 155 Polis imdat  Jandarma bölgesi ise 156 Alo Jandarma ihbar hattını derhal arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi vermeniz ve akabinde olayın yaşandığı bölgeye gelen ekiplere konu ile ilgili tatmin edici doğru bilgileri aktarmanız çalınan ürün veya eşyanızın bir an önce bulunmasında yarar sağlayacaktır.